Screenshot

Dlaczego AQUAAKRYL?

ZOBACZYSZ. DOCENISZ.

Obecnie fronty akrylowe są najtrwalszym materiałem,
który występuje w połysku lub w macie i jednocześnie wygląda jak szkło. Daje fantastyczne możliwości kreowania wnętrz pełnych elegancji i luksusu.

Wielką jego zaletą jest fakt, iż może doświetlić przestrzeń kuchni czy łazienki, w której się znajduje. A jeżeli w naszych projektach połączymy połysk z matem lub połysk z surowością i prostotą drewna, uzyskamy niepowtarzalny efekt gry kolorów, światła i struktur. 

Screenshot
Background
tekstury aquaakryl

Zachęcamy do pobrania naszych tekstur AQUAAKRYL - Kolekcja 2019. Baza skierowana jest zarówno do projektantów wnętrz, jak i do projektantów i wykonawców mebli bazujących na płytach akrylowych.

•  Uzyskaj DOSTĘP do plików wysokiej jakości >>

• Pobierz BAZĘ naszych produktów do programu projektowego CAD PROJEKT K&A  >>


UŻYTKOWANIE FRONTÓW

Użytkowanie frontów AQUAAKRYL nie sprawia większych problemów – ich czyszczenie jest bardzo łatwe i przyjemne. Jednakże przestrzeganie pewnych zasad ich użytkowania jest bardzo ważne, aby przez długie lata prezentowały się równie pięknie.

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA >>

Dobierz pasujące obrzeża do wybranego frontu Aquaakryl:
 TABELA DOPASOWAŃ OBRZEŻY  >>

RODZAJE OBRZEŻY:

• Obrzeże pod kolor (połysk lub mat)
• Obrzeże DUO - obrzeże dwukolorowe dwuczęściowe (kolor płyty połysk i stal szczotkowana połysk)
• Obrzeże KWIAT - obrzeże jednokolorowe dwuczęściowe (mat i połysk)
• Obrzeże SZKŁO - obrzeże wykonane z przezroczystego materiału z kolorem/dekorem nadanym od spodu dającym efekt głębi (połysk) 

Background

W serwisie zamieściliśmy film instruktażowy, w którym pokazujemy, jak wykorzystać możliwości nowej bazy w programie CAD PROJEKT K&A.

image

TECHNOLOGIA AQUAAKRYL
najlepszą gwarancją długoletniej jakości 

Koncentrując się na stworzeniu frontu meblowego solidnego i niezawodnego na długie lata, z możliwością zastosowania w wymagającym środowisku kuchennym czy łazienkowym – stworzyliśmy Fronty Akrylowe AQUAAKRYL.
Mając na uwadze powyższe, przeanalizowaliśmy dostępne technologie łączenia obrzeża z płytą akrylową (m.in. EVA – kleje lub laser - wtapianie obrzeży) i wykonaliśmy szereg testów produkcyjnych i wytrzymałościowych*. Pewność jakości i gwarancji produktu osiągnęliśmy ostatecznie jedynie poprzez technologię łączenia klejami poliuretanowymi (PUR). Cechują się one wysoką wytrzymałością na duże zmiany temperatury, tworząc szczelne spoiny duroplastyczne. Spoiny te jednocześnie w warunkach podwyższonej wilgotności dodatkowo się utwardzają. Zastosowana zaś na lewej stronie mata polistyrenowa (HIPS) wzmacnia jeszcze bezpieczeństwo produktu na wilgoć i stanowi doskonałą siłę przeciwprężną dla maty akrylowej.
To daje nam pełne przekonanie, że nasz produkt doskonale sprawdzi się w ekstremalnych warunkach, na co narażony jest choćby w trakcie transportu kontenerowego o zasięgu globalnym. Nie mamy więc obaw co do gwarancji produktów eksportowanych także na inne kontynenty. Dlatego fronty AQUAAKRYL są dzisiaj obecne w wielu miejscach na całym świecie.
W konsekwencji łączenia płyty akrylowej z obrzeżem technologią klejów poliuretanowych w połączeniu z wzorcową obróbką każdego frontu – stworzyliśmy pewność i komfort długoletniej trwałości szerokiej gamy produktów AQUAAKRYL.

* W wewnętrznie przeprowadzonych testach na działanie wilgoci i wysokiej temperatury na fronty AQUAAKRYL (wilgotność powietrza 100%; temperatura 70oC; czas testu 4 godz.; próba statystyczna 100 formatek AQUAAKRYL) osiągnięto wyniki potwierdzające, iż przyjęty proces technologiczny gwarantuje produkt niezawodny w ≈99%**. Analogiczne parametry hydrotermiczne powyższego testu można uzyskać w domowej zmywarce.
Podobne rezultaty osiągnięto w teście sezonowania formatek AQUAAKRYL w naturalnych zewnętrznych warunkach atmosferycznych (średnia wilgotność powietrza 81%, średnia temperatura 8oC, czas testów 12 miesięcy; próba statystyczna 100 formatek AQUAAKRYL).
** UWAGA: Aquaakryl to produkt drewnopochodny i jako taki z uwagi na proces produkcji nie może być uważany w 100% za produkt wodoodporny.

Screenshot

Jesteś projektantem?
Zamów PAKIET STARTOWY
naszych akcesoriów. 

Oferta dotyczy firm z branży projektowania i aranżacji wnętrz.
– wzornik AQUAAKRYL
– katalog produktowy
– próbka frontów
– gadżety 

ZAmów pakiet startowy: aotrzasek@aquafront.eu