AquaFront - Strefa AquaFront

STREFA AQUAFRONT

Technologia firmy Aquafront najlepszą gwarancją długoletniej jakości

Technologia AQUAFRONT:

Koncentrując się na produkcji frontu meblowego solidnego i niezawodnego na długie lata, z możliwością zastosowania w wymagającym środowisku kuchennym czy łazienkowym – stworzyliśmy fronty akrylowe AQUAAKRYL.

Mając na uwadze powyższe, przeanalizowaliśmy dostępne technologie łączenia obrzeża z płytą akrylową (m.in. EVA – kleje lub laser – wtapianie obrzeży) i wykonaliśmy szereg testów produkcyjnych i wytrzymałościowych*. Pewność jakości i gwarancji produktu osiągnęliśmy ostatecznie jedynie poprzez technologię łączenia klejami poliuretanowymi (PUR). Cechują się one wysoką wytrzymałością na duże zmiany temperatury, tworząc szczelne spoiny duroplastyczne. Spoiny te jednocześnie w warunkach podwyższonej wilgotności dodatkowo się utwardzają. Zastosowana zaś na lewej stronie mata polistyrenowa (HIPS) wzmacnia jeszcze bezpieczeństwo produktu na wilgoć i stanowi doskonałą siłę przeciwprężną dla maty akrylowej.

To daje nam pełne przekonanie, że nasz produkt doskonale sprawdzi się w ekstremalnych warunkach, na co narażony jest choćby w trakcie transportu kontenerowego o zasięgu globalnym. Nie mamy więc obaw co do gwarancji produktów eksportowanych także na inne kontynenty. Dlatego fronty AQUAAKRYL są dzisiaj obecne w wielu miejscach na całym świecie.
W konsekwencji łączenia płyty akrylowej z obrzeżem technologią klejów poliuretanowych w połączeniu z wzorcową obróbką każdego frontu – stworzyliśmy pewność i komfort długoletniej trwałości szerokiej gamy produktów AQUAAKRYL.

* W wewnętrznie przeprowadzonych testach na działanie wilgoci i wysokiej temperatury na fronty AQUAAKRYL (wilgotność powietrza 100%; temperatura 70 st.C; czas testu 4 godz.; próba statystyczna 100 formatek AQUAAKRYL) osiągnięto wyniki potwierdzające, iż przyjęty proces technologiczny gwarantuje produkt niezawodny w ≈99%**. Analogiczne parametry hydrotermiczne powyższego testu można uzyskać w domowej zmywarce.
Podobne rezultaty osiągnięto w teście sezonowania formatek AQUAAKRYL w naturalnych zewnętrznych warunkach atmosferycznych w Polsce (średnia wilgotność powietrza 81%, średnia temperatura 8 st.C, czas testów 12 miesięcy; próba statystyczna 100 formatek AQUAAKRYL).
** UWAGA: Aquaakryl to produkt drewnopochodny i jako taki z uwagi na proces produkcji nie może być uważany w 100% za produkt wodoodporny.

Usługi

Usługa fazowania krawędzi: Na zamówienie Klienta wykonujemy usługę fazowania krawędzi frontu pod kątem 45 st. Usługa dotyczy jedynie produktów z grupy frontów Aquaakryl szkło i szkło dekor.

Usługa frezowania pod uchwyty krawędziowe nabijane: Usługa frezowania krawędzi pod uchwyty nabijane dotyczy wszystkich produktów w grubości ≈19 mm. (fronty AQUAAKRYL, fronty AQUAHPL)
Przy zamówieniu usługi należy:
1. Zaznaczyć krawędź, która ma być frezowana
2. Wskazać posiadany rodzaj uchwytu – lista wybranych uchwytów, pod które wykonujemy frez jest dostępna w AQUA e-system

Materiały marketingowe

By ułatwić pracę z produktami AQUAFRONT warto zaopatrzyć się w:

  • wzornik AQUAFRONT,
  • wzornik AQUAHPL,
  • ulotkę produktową AQUAFRONT,
  • próbki kolorów i dekorów,
  • ekspozytor AQUAAKRYL, AQUAHPL,
  • mini ekspozytor produktów AQUAFRONT (próbki AA, AH)
  • kostkę do ściągania folii AQUACUBE.

Powyższe materiały mogą Państwo zamówić poprzez Aqua e-system.

POBIERZ ULOTKĘ - PDF

Zasady i sposoby prawidłowego użytkowania produktów AQUAFRONT

Poznaj zasady i sposoby prawidłowego korzystania z produktów AQUAFRONT.

SPRAWDŹ

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów.

SPRAWDŹ

Zamów
on-line