AquaFront - Akcesoria i materiały marketingowe

Akcesoria i materiały marketingowe

Ulotka produktowa 2023

POBIERZ

Wzornik AQUAFRONT, AQUAHPL

Wzornik AQUAFRONT
Skład wzornika: wzornik AQUAHPL, próbka AQUAAKRYL SZKŁO DEKOR 100×75 mm, próbka z 3 rodzajami obrzeża 100×75 mm, oferta AQUAAKRYL/AQUAKAFEL w postaci mat akrylowych umieszczonych w twardej i bardzo praktycznej obudowie zamykanej na magnes w formie teczki.
Wzornik AQUAHPL
Skład wzornika: oferta AQUAHPL w postaci mat HPL oraz próbka spięte śrubką w twardej okładce.

ZAREJESTRUJ WZORNIK

Próbki AQUAAKRYL i AQUAHPL

Wymiar próbki AQUAAKRYL – 200 × 300 mm

Wymiar próbki AQUAHPL – 200×300 mm (próbki AQUAHPL występują zawsze w wersji dwustronnej – 2 różne dekory)

ZAMÓW PRÓBKI

PRÓBKI AQUAAKRYL GRAND

Wymiary próbki – 150 × 200 mm.

Próbka znajduje się w futerale.

ZAMÓW PRÓBKI

AquaCube

AQUACUBE – drewniana kostka, która została tak zaprojektowana, aby z łatwością ściągać folię ochronną z frontów i obrzeży produktów Aquafront.

KUP AQUACUBE

AquaApur

 

Środek do dezynfekcji i czyszczenia. Idealnie usuwa zabrudzenia poprodukcyjne, pozostałości kleju, tłuszcze i inne trudno zmywalne zabrudzenia. Nadaje się do czyszczenia płyt i frontów akrylowych AQUAAKRYL, frontów i blatów AQUAHPL, płyt ściennych AQUAKAFEL.

Pojemność 500 ml.

AquaMatt

Środek do konserwacji i czyszczenia matowych powierzchni frontów i płyt ściennych akrylowych. Gwarantuje zachowanie matowości oraz nie powoduje mikrouszkodzeń czyszczonej powierzchni. Środek czyści powierzchnię nie zostawiając smug. Utrwala właściwości ANTI-FINGERPRINT frontów i płyt AQUAAKRYL w macie oraz płyt ściennych AQUAKAFEL w wersji matowej. Z pozostałych powierzchni usuwa tłuszcze, oleje i inne zanieczyszczenia.

Pojemność 50 ml.

Mleczko Superpolish

Środek do okresowej konserwacji produktów w wysokim połysku: płyt ściennych AQUAKAFEL-AKRYL, płyt i frontów akrylowych AQUAAKRYL oraz do utwardzenia powierzchni płyt i frontów akrylowych z grupy AQUAAKRYL Standard. Ze względu na właściwości nabłyszczające mleczka, nie stosuje się  go do frontów, blatów, płyt ściennych akrylowych w wersji matowej oraz do frontów i blatów HPL.

Pojemność 50 ml.

Ekspozytor frontów AQUAAKRYL i AQUAHPL

  • stabilny i nowoczesny ekspozytor frontów Aquaakryl
  • ekspozytor nowości Aquahpl 

Obrzeża

SZKŁO
Obrzeże wykonane z przezroczystego materiału z kolorem/dekorem nadanym od spodu dającym efekt głębi. Dostępne w ofercie AQUAAKRYL, AQUAKAFEL.

POD KOLOR
Obrzeże ABS w jednolitej barwie. W zależności od wybranego produktu występuje w połysku lub w macie. Dostępne w ofercie AQUAAKRYL, AQUAKAFEL.

DEKOR
Obrzeże ABS w dekorze z wyczuwalną strukturą. W zależności od wybranego produktu występuje w strukturze drewna lub kamienia. Dostępne w ofercie AQUAHPL.

Zamów akcesoria

ZAMÓW ON-LINE
Zamów
on-line